shape-top shape-bottom subpage-overlay

Hızlı Ve Kolay Yeni Kişiler Tanıyın

1253 okunma

 

Sanal ortamda iletişimin yaygınlaşması, internetin yaygınlaşması ile benzer döneme denk gelir. Seslisiteler ile yeni insanlar tanıyabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz.

 Pc Ve Mobilden Girme İmkanı

Seslisiteler online sohbet platformuna  masa üstü bilgisayarlar, tablet ya da akıllı telefonlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.  Siteye giriş yapmadan önce eğer kayıt olmadan gezinti istiyorsanız  bu durumda  misafir bölümünden “sohbete başla” diyebilir açılan pencere üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  İsteyen kişiler kameralı sohbet yapabilmektedir. Bunun için skype bölümünü tıklamanız gerekir. Açılan skype sayfası ile görüntülü konuşma başlatmak da mümkün hale gelmektedir. Sesli siteler  sizin platformda güzel zaman geçirmeniz için   hazırlanan zeminlerdir ve burada yer alan  sohbet odalarına girip yeni kişiler tanıyabilirsiniz. Eğer kaydolmak isterseniz bilgileri girmeden önce site kullanım şartları ve diğer detayları görebilirsiniz.

 Sesli Siteye Girince Nasıl Kullanılır?

Sesli chat  platformuna girdiğiniz zaman activex kurulumu yapmanız gerekir.  Bu şekilde platformu da kullanır hale gelirsiniz. Yani önce bir sayfa açılır ve sonrasında da kurulum yapacağınız alanı tıklar ve işlemleri sürdürürsünüz.  Platforma daha sonra dilediğiniz zaman girebilir, sohbet odalarında güzel arkadaşlıklarla konuşmalar paylaşımlar yapabilirsiniz.  Site genel görüntüsü ve kullanımı seviyeli şekilde devam etmektedir. Eğer akıllı telefonun kurulum yapacaksanız da süreci takip edebilirsiniz, ancak bazen aksamalar oluşabilir. Bunun dışında sohbet eden kişi sayısını da girmeden görebilirsiniz.

Yardım Ve Kullanım Şartları Bölümleri

Eğer siteye girişte ve kullanımda sıkıntı yaşıyorsanız bu durumda sesli sohbet  iletişim bölümümüze yazı ve görüşleri iletebilirsiniz.  Sitede yeni tanıdığınız kişilere hemen kişisel bilgilerinizi vermemeniz gerketiğini de unutmamak gerekir. Aksi halde dolandırılabilir ve zarar görebilirsiniz. Platformumuz ayrıca ticari amaçlarla kullanılmamaktadır. Kullanım şartlarını okuyabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir