shape-top shape-bottom subpage-overlay

Samimi Arkadaşlıklar İçin Sesli Chat 

1286 okunma

 

Seslisiteler platformu üzerinden samimi arkadaşlıklar kurabilir, seviyeli bir sohbet oluşturabilirsiniz. Online siteye kolayca kaydolarak yeni arkadaşlar tanıyabilirsiniz.

Kameralı Sohbet

Kameralı sohbet de yapabileceğiniz sesli sohbet  platformumuzda, Skype desteği ile hızlı biçimde görüntülü konuşma başlatabilirsiniz.  Mikrofonlu görüntülü konuşma birçok açıdan avantajlı bir durumdur.Çünkü yeni tanıştığınız kişilerin yüz ve ses tonlarını fark ederek daha etkili fikir sahibi olabilirsiniz. Sadece internet yazışmaları tanımanızı eksiltecektir.  Her zaman doğru fikir vermeyebilir. Özellikle gerçekte de görüşmeyi düşünüyorsanız  öncesinde görmeniz bazı kötü olasılıkları da yok edecektir.

Hemen Sohbet Odalarına Girin

Sesli siteler  platformuna girince dilediğiniz sohbet odalarına katılarak siz de konuşma başlatabilirsiniz.  Eğer yalnızsanız, boş zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız,  müzik dinleyip sesli konuşarak güzel zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca sıkılan üyelerimiz için oyun oynama şansı da olacaktır. Dilerseniz Türkiye ve dünyanın farklı yerlerinde giriş yapan kişilere de mesaj atarak tanışma amaçlı yazılar yazabilirsiniz.

Sitede Kurallara Önem Vermek

Sohbet sitesi olarak seviyeli bir ortamı sizlere sunmaktayız.  Sesli chat  platformunda uzun vadeli iyi bir kullanım olması için öncelikle zeminde sorunsuz bir ortam olmalıdır. Sitemizde bazı kurallara göre üyeler varlıklarını devam ettirmektedir.  Yani başkalarının kişisel alanlarına ve tercihlerine zarar veren konuşmalardan kaçınılmalı, müstehcen görüntüler olmamalıdır.  Ayrıca yeni tanışılan kişilere kredi kartı ya da kimlik numarası gibi detaylar verilmemeli, dolandırıcılık açısından önlemler alınmalıdır.  Henüz sitemize üye olmadıysanız ve deneme amaçlı kullanmak istiyorsanız, misafir girişi bölümünden incelemeler yapabilirsiniz.

 İletişime Geçin

Sitemizde bir nedenle iletişime geçmek istiyorsanız mesajlar bölümü üzerinden bilgileri ve atmak istediğiniz yazıyı gönderebilirsiniz. Arkadaşlıklar, daha da ilerisi sevgililik gibi ilişkiler için sitemiz her zaman size ücretsiz olarak hizmet verecektir.

 

Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir