shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sesli Chat İle Arkadaşlar Bulun

1346 okunma

Seslisiteler online platformu üzerinden arkadaşlar bulabilir ve  yenilikler yapabilirsiniz.  Birkaç adımda üye olun ve konuşmaya başlayın.

Keyifli Deneyim

Türkiye ve  dünyanın bir çok şehrinden yeni insanları tanıyabileceğiniz sesli siteler  keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Sohbet odaları üzerinden müzik dinleyerek, oyun oynayarak  iletişime geçmek mümkündür. Site kullanımı için herhangi bir ücret ödemesi yapılmamaktadır. Kolay birkaç adımda  kaydınızı oluşturabilir ve  devam edebilirsiniz. Yani bazı sitelerde olduğu gibi herhangi bir görüşme ücreti ödenmemektedir. Herkese açık bu sitede kendiniz arkadaşlık ya da ilerisi sevgili bulma amacıyla seviyeli bir şekilde bulunabilirsiniz. Ancak kullanım şartlarına bakmanız önemlidir.

Görüntülü Sohbet Sitesi

Sesli chat  yaparken isteyen kişiler skype bağlantısı üzerine tıkladıktan sonra görüntülü konuşma da yapabilmektedir. Bir kişiyi doğrudan görmek istiyorsanız bu durumda önce tanımak için görmek ve tavırlarına bakmak isteyebilirsiniz.  Ayrıca açılan sayfa üzerindeki tıklanan bölümlerden kendi istediğiniz işlemleri de yerine getirebilirsiniz.  Örneğin platformu aktif şekilde kullanmak için öncesinde  kurulum gerekmektedir. Bu kurulum sayesinde aktif olarak bulunan kişilerle müzik ve oyun eşliğinde ulaşmanız mümkün olacaktır.  Sitemizin amacı insanların kendini yalnız da hissetmeyeceği güzel bir ortam sağlamaktır.

Sitedeki Önemli Bazı Kurallar

Arkadaşlık sitesi kuruluş amacı seviyeli sohbet eden kişileri bir araya getirmektir. Sesli  sohbet  yapmadan önce bu kurallara bakmanız hem kendinize hem de diğer kişilere fayda sağlar.  Örneğin yeni tanıdıklarınıza kredi kartı ve  kimlik numaranızı vermemeniz gerekir. ayrıca sitedeki bazı devamlılık ve yasal şartlara da önem verilmesi gerekir. örneğin sitede yasa dışı hiçbir işlem yapılmamaktadır. Bir örgüt propagandası, bir marka reklamı, flood, yasaya aykırı bazı söylemler vs. suçtur. Sitedeki sohbet eden kişiler ayrıca kişisel tercihlere hakaret içeren söylemlerden uzak durmalıdır.

 

Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir