shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sesli ve Görüntülü Online Sohbet

1360 okunma

 

Görüntülü ve sesli konuşma şansı bulabileceğiniz  Seslisiteler platformu aynı anda birçok farklı işlemi yapmanızı ve keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor.

Online Sesli Görüşme

Sesli siteler  size online sesli görüşme şansı verir. Hangi kişiyle sohbet etmek istiyorsanız, önce sohbet odalarına girip sonra da kişi seçerek görüşebilirsiniz. Dileyen kişiler öncesinde  kayıt olarak işlem yapabilir. Ancak  isteyenler misafir olarak da sohbete girebilir. Sohbet odaları çeşitli özelliklere göre hazırlanmıştır. Örneğin bir şehirden katılım sağlayanlar  Amasya’dansa bu isimle sohbet odaları oluşturulabilir. Bazen kahve keyfi gibi odaları da görebilirsiniz. sohbet odalarımız ve genel site izlenimi olarak seviyeli bir kullanım talep etmekteyiz.

Yeni Üye Olurken Ne Yapmalı?

Kuralları kabul ettiğiniz varsayılırsa yeni üye olurken bilgileri girmek ve devam etmek yeterlidir. Sayfa çıkınca da kurulumla sohbete başlanabilir.

Kolay Kullanım Sağlayın

Sesli sohbet  sitemiz üzerinde kullanıcılar hızlı ve kolay şekilde iletişime geçebilmektedir. Yazılımsal açıdan platform herkese uygun biçimde ayarlanmıştır. Bazı güncellemeler de siteye güzel bir hava katmaktadır. Eğer seviyeli ve arkadaşlık odaklı bir site arıyorsanız Seslisiteler size beklentinizi verecektir.  Sitemiz belli kurallara göre üyeler barındırmaktadır ve teşhir, pornografi, başkalarını rahatsız eden içerikler barındırmamaktadır. Üyeliği ücretsiz ve hızlı biçimde yapabilir, kullanıma başlayabilirsiniz.

Kullanımla İlgili Bazı Güvenlik Detayları

Sesli chat  sitesindeki bazı kurallar dışı içeriklere karışılamamakta ve dolandırılma gibi hallerde  sorumluluk kabul edilmemektedir.  Bu nedenle çok kişisel bilgilerinizi vermemeniz gerekir. Aykırı paylaşımlar,söylemler açısından da sitemiz hassasiyet göstermektedir. Başka kişilerin haklarına ve tercihlerine aykırı durumlar kabul edilmemektedir. Kayıt yaptıran kişiler kuralları da kabul etmiş sayılır. Ayrıca reklam gibi işlemler yasaktır. Eğer bir üyeden rahatsız oluyorsanız bunu sitemize bildirebilir ve bu şekilde  uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Şifrenizi başka kişilere vermemeniz gerekir.

 

Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir