shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sohbet Platformu ile Yalnızlık Gidermek Mümkün

1288 okunma

 

Seslisiteler size aradığınız seviyeli arkadaşlık zeminini sağlamaktadır. Üye olarak ya da olmadan yeni kişileri tanıyabilir konuşma başlatabilirsiniz.

Günlük Stresi Atmak Mümkün

İş yeri ya da okuldaysanız stres altındayken rahatlayacak bazı boşluklar isteyebilirsiniz. Bu noktada sesli sohbet  sitemiz gerginliği azaltacaktır.  Çünkü yeni ve farklı kişilerle  sohbet başlatmak size bir süre için rahatlama fırsatı verir. Yenilik genelde heyecan verici olabilir. Sitemize de her yerden birçok kişi girerek sohbet etmektedir. Bu şekilde siz de görüntülü ya da yazılı sesli biçimde konuşma yapabilir, farklı kişileri tanıyabilirsiniz.

Yalnızlığı Gidermenin Kolay Yolu

Sesli siteler  içerisinden fark yaratan  online platformumuz, beklentilerinizi karşılayan bir yapıdadır.  Örneğin yalnız hissedenler için yeni arkadaşlıklar kurmaya fırsat verir. Ayrıca bazı sohbet odaları belli bir şehirde oturanlar ya da aynı görüşteki kişilerden kurulabilir. İlgi alanlarına göre bu yerlere girebilir ve daha çok etkileşime girebilirsiniz.

Activex İndirmek

Siteye giriş yapan bir kişi sohbet başlatmak için açılan sayfa üzerinden activex indirmelidir. Platform açılması için bu indirme işlemi yapılmalıdır. Daha sonra da dilediğiniz odaya girerek kameralı, sesli sohbet edebilirsiniz.  Eğer kaydolmadıysanız yeni üyelik bölümünden kayıt yaptırarak işleme devam edebilirsiniz.

Keyifli Ve Seviyeli Sohbet

 Sesli chat  sitemizin en önemli artılarından biri, başkalarını rahatsız etmeden sohbet yapabilmenizdir.  Keyifli ve aynı zamanda seviyeli sohbet ederken  bazı diğer siteler gibi görsel ve içerik bakımından hakaret ya da müstehcenlik içeren durumlar söz konusu değildir. Sitemizi hem ücretsiz kullanabilir hem de uzun vadede yine girebileceğiniz  bir alan amacıyla değerlendirebilirsiniz. Güvenlik amacıyla yeni tanıdıklarınıza  kişisel bilgilerinizi vermemeniz gerekir. Olası dolandırıcılık hallerinde  sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Site kurallarını da okumanız sonrası kullanım yapabilirsiniz.

 

 

Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir